ویژگی‌های ساختمان ضد زلزله چوبی

ساختمان ضد زلزله به ‌گونه‌ای است تا در برابر زمین‌ لرزه‌های شدید مقاوم باشد و فرو نریزد. در این مقاله ما به معرفی ساختار، دلایل اهمیت و فواید ساخت خانه چوبی ضد زلزله می‌پردازیم. برای اطمینان از استحکام، ساختمان چوبی ضد زلزله باید تحت آزمایش‌های سختی قرار بگیرد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

افزایش عمر خانه چوبی

چگونه طول عمر خانه های چوبی را افزایش دهیم؟

افزایش عمر خانه های چوبی

سازه‌های چوبی در خانه های چوبی باعث می‌شود تا در برابر زلزله مقاومت بسیار خوبی داشته باشد و همچنین باعث کاهش آلودگی محیط زیست هم می‌شود.

خانه چوبی ایمن

آیا خانه های چوبی به اندازه کافی ایمن هستند؟

مقدار ایمنی خانه های چوبی

بسیاری از شما عزیزان علاقمند هستید که در یک محیط خوش آب هوا مانند محیط‌های جنگلی یا روستایی یک کلبه چوبی به سبک مدرن و زیبا داشته باشید

انتخاب خانه های چوبی

شش دلیل برای انتخاب خانه چوبی

چرا یک خانه جوبی محل مناسبی برای زندگی است؟

چوب یک موجود زنده است یک خانه چوبی گرم، بادوام و دارای شخصیتی منحصربه‌فرد می‌باشد. چوب به عنوان یک ماده طبیعی باعث می‌شود که خانه چوبی سازگار با محیط‌زیست، سبز باشد . خانه چوبی راحت است و از گذشته مورد توجه بشر بوده است.

بلند ترین ساختمان چوبی جهان در کجاست؟

بلندترین ساختمان اسکلت چوبی جهان به ارتفاع 53 متر در کانادا ساخته شده است. این ساختمان در دانشگاه بریتیش کلمبیا در 18 طبقه در سال 2017 ساخته شد که به عنوان اقامتگاه دانشجویی به 404 دانشجو در 33 واحد چهارخوابه و 272 واحد اتاق مطالعه خدمات می دهد .

انواع سقف خانه چوبی

یکی از قسمت های مهم در ساخت خانه ی چوبی اجرای سقف آن است ،چون سقف خانه در معرض عوامل محیطی مانند اشعه uv و بارش برف و باران است بنابراین باید به درستی اجرا شود و در انتخاب پوش سقف دقت لازم انجام شود .

خانه چوبی

شش مکان زیبای خانه چوبی

انسان ها در طبیعت احساس آرامش می کنند و از آن لذت می برند پس چه راهکاری بهتر از این که طبیعت را به خانه بیاوریم؟
استفاده از دکوراسیون چوبی و خانه چوبی یک از توصیه های ما برای زندگی راحت و آسوده است .چوب بسیار مقاوم است و تعمیر نگهداری آن بسیار ساده است .بنابراین تا صدها سال می توان از خانه چوبی بهره برداری کرد.

خانه چوبی

سبک سازی ساختمان با چوب

ایران یک کشور زلزله خیز است که سالانه زلزله های زیادی در نقاط مختلف آن به وقوع می پیوندد که برخی از آنها خرابی های زیادی به جا می گذارد .به همین خاطر طراحی یک سازه ی مقاوم در برابر زلزله یکی از مهم ترین دغدغه های مهندسان است . در این جا به بررسی ساخت خانه چوبی به عنوان راهکار مفید در سبک سازی ساختمان می پردازیم .

تماس با ما

آدرس : پاسداران ، خیابان پناهی نیا ، پلاک 144/2 ، واحد 23

شماره تماس :

02122315420

09127992988

09109781249