09109781249

خانه چوبی، سریعترین ساخت و ساز

زمان در ساخت و ساز نقش کلیدی ایفا می کند.

قیمت مصالح در نوسان است و قیمت زمین با تقاضای بازار افزایش می یابد. زمان همان چیزی است که سازندگان می توانند برای کاهش هزینه های پروژه استفاده کنند.

خانه چوبی تیم های توسعه را قادر می سازند تا تحویل پروژه را آسانتر و ساختمان ها را در زمان کوتاه تری با نیروی کمتر بنا کنند و در نتیجه در هزینه ها ضمن ارائه ارزش افزوده، صرفه جویی کنند.

خانه چوبی و اقتصاد

امروزه در همه نقاط جهان به این نتیجه رسیده اند که ساخت خانه چوبی ضمن مزایای زیادی که دارد، مقرون به صرفه و اقتصادی نیز می باشد. به این دلیل، استقبال و تقاضای بی سابقه ای برای خانه چوبی به وجود آمده است.

خانه های چوبی با طرح های مختلفی در دسترس می باشد. بسته به شرایط محیط و سلیقه صاحبخانه می توان خانه چوبی را طراحی کرد و از گرما و زیبایی چوب در کنار سرعت ساخت آن، لذت برد.

Choobi-101

خانه چوبی مسکن مقرون به صرفه است که ضمن افزایش سرعت ساخت و ساز، هزینه ها را کاهش می دهد و در عین حال امکانات و ویژگی های بسیاری را به شما عرضه می کند.

ساخت خانه چوبی با قاب سبک در عین ارائه کیفیت و طراحی زیبا، هزینه ساخت خانه را برای همه اقشار جامعه کاهش می دهد و آن را امکانپذیر می کند. ویژگی های ضد زلزله خانه چوبی را در این مقاله مطالعه فرمایید.

طرح های خانه چوبی

امروزه در کشورهای پیشرفته از خانه چوبی فقط برای مصارفی چون، ویلای چوبی، ساختمان باغی یا یک واحد تفریحی استفاده نمی کنند بلکه از خانه چوبی در تعریف مجتمع های مسکونی چند ده واحدی مقرون به صرفه، بهره می برند.

با ساخت خانه چوبی در غالب مجتمع های مسکونی، این امکان برای اقشار متوسط جامعه فراهم شده است تا بتوانند برای خانواده خود مسکن زیبا و با کیفیتی، تهیه نمایند.

به این جهت ساخت خانه چوبی در غالب مجتمع مسکونی برای انبوه سازان مسکن نیز بسیار به صرفه است چرا که هم در زمان و هم در هزینه ها اتفاق فوق العاده ای خواهد افتاد.

Choobi-102

به عنوان مثال: با ساخت خانه چوبی تیم طراحی می تواند زمان ساخت چاه آسانسور را از سه هفته به یک روز کاهش دهد این امر باعث می شود هزینه های اضافی با کاهش نیروی کار و زمان از بین برود.

برای متقاضیان مسکن که به دنبال تمایز هستند، خانه چوبی می تواند زیبایی غیرمنتظره و منحصر به فردی را به ارمغان بیاورد.

خانه های چوبی بسیار متنوع هستند و طیف گسترده ای از طرح ها را ارائه می دهند. از یک خانه چوبی شیک به سبک سنتی و روستایی گرفته تا سازه های معماری فوق العاده و مدرن را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین چوب این ویژگی را دارد که می توان آن را رنگ آمیزی و پردازش کرد تا ظاهری کاملاً سفارشی داشته باشید.

ساخت خانه چوبی برای افرادی که قصد دارند در خارج از شهر و ییلاق در زمین خود به سرعت خانه ای بسازند و در کمترین زمان ویلای زیبایی داشته باشند، بهترین انتخاب است.این ویلای چوبی نظرها را به خود جلب می کند و ارتباط وصف ناپذیری بین ما و محیط اطراف ایجاد می کند.

Choobi-103

چوب گزینه‌های متنوعی از جهت‌گیری بافت و طراحی ارائه می‌دهد که آن را به انتخابی عالی برای ترکیب با سبک‌های مختلف معماری و مصالح ساختمانی تبدیل می‌کند.

خانه چوبی زیبایی‌ شناسی مدرنی دارد که همه معماران و مهندسان به آن اذعان دارند و این در اقبال مردم به خانه چوبی نیز کاملا مشهود است.

برای کسب اطلاعات تخصصی و مشاوره رایگان، با مهندسین ما در مجموعه خونه چوبی تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید برای مشاهده نمونه پروژه های خونه چوبی، به وبسایت ما به نشانی Khoonehchoobi.com مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *