09109781249

خانه چوبی ییلاقی

اصطلاح “خانه ییلاقی” ریشه در گذشته دارد، اما اکنون در سراسر جهان رایج است.

معمولاً خانه های چوبی ییلاقی خانه ای کم ارتفاع با ایوان است. کوچک هستند، به خصوص مربوط به دهه های اخیر، اما نمونه های قدیمی خانه های چوبی ییلاقی بزرگ بودند. مردم بر این باورند که منشأ این کلمه از دوره زمانی است که به دلایل فقر غذایی و شرایط آب و هوایی مجبور به کوچ بودند.

Choobi-33

خانه چوبی ییلاقی

از الوار خشک شده پروفیل شده یا چوب لمینت چسب شده ساخته شده است. با ورود به نمونه ای از خانه چوبی ییلاقی ، در سمت راست هال دو اتاق خواب زیبا را می بینید و سمت چپ یک اتاق نشیمن وجود دارد که به اتاق غذاخوری ادغام شده است. همچنین شامل یک تراس به مساحت حدود 17 متر مربع است.

این معماری خانه چوبی ییلاقی برای آرامش و راحتی در تعطیلات کمک می کند تا دغدغه های روزمره زندگی شهری را فراموش کرده و آماده رسیدن به موفقیت شوید. کلبه چوبی را در این مقاله بهتر بشناسیم.

Choobi-34

اکثر مشتریان مجموعه خونه چوبی، اخیراً خانه های یک طبقه را ترجیح می دهند. در واقع، حتی یک خانه یک طبقه را می توان به گونه ای طراحی کرد که تمام مکان ها و نیازهای لازم برای یک زندگی آرام و لذت بخش را در خود جای دهد.

خانه‌های چوبی ییلاقی، همه‌کاره هستند. چه در فصل گرم و چه سرد. برای سرگرمی و استراحت یا لذت بردن از تعطیلات. خانه‌های چوبی ییلاقی برای دوام در طولانی مدت و در شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند، بنابراین می‌توانید سبک مناسبی را متناسب با سلیقه و بودجه خود پیدا کنید.

Choobi-35

از میان خانه‌های چوبی ییلاقی مدرن با در نظر گرفتن زیبایی‌شناسی، از پنجره‌های قدی کف تا سقف و درهای تاشو برای پلان باز انتخاب کنید. یک خانه چوبی ییلاقی، می تواند شامل یک ایوان باشد که به شما امکان می دهد از فضای بیرونی خود در تمام طول سال لذت ببرید.

Choobi-36

خانه‌های چوبی ییلاقی یک راه فوق‌العاده و محبوب برای به حداکثر رساندن کیفیت زندگی شما هستند و بسته به نیاز شما می‌توانید به روش‌های منحصر به فردی از آنها استفاده کنید. مانند: راه اندازی یک کسب و کار خانگی، مکانی آرام برای تمرکز بر سرگرمی خود یا یک اتاق ساده در باغ برای لذت بردن از محیط اطراف.

Choobi-37

مجموعه خونه چوبی

در مجموعه خونه چوبی، ما طیف خیره کننده ای از خانه‌های چوبی ییلاقی سنتی و مدرن را داریم. بنابراین چه به دنبال ظاهر کلاسیک باشید چه مدرن ، مجموعه خونه چوبی پروژه هاییکه مطابق با سلیقه و نیاز شما باشد را ارائه می کند.

خانه های چوبی ییلاقی نه تنها در ماه های تابستان مفید هستند، بلکه می توانند در زمستان به عنوان مکانی امن و مطمئن برای آرامش و دورهمی خانواده مفید باشند.

Choobi-38

به طور کلی خانه های چوبی ییلاقی، ساختمان های نفیسی هستند که می توانند در تمام طول سال مفید باشند.

با کلیک بر روی این لینک نمونه های خانه چوبی را در طرح های مختلف مشاهده میفرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *