09109781249

شش دلیل برای انتخاب خانه چوبی

چرا یک خانه جوبی محل مناسبی برای زندگی است؟

چوب یک موجود زنده است یک خانه چوبی گرم، بادوام و دارای شخصیتی منحصربه‌فرد می‌باشد. چوب به عنوان یک ماده طبیعی باعث می‌شود که خانه چوبی سازگار با محیط‌زیست، سبز باشد . خانه چوبی راحت است و از گذشته مورد توجه بشر بوده است.


در همه جای دنیا محبوبیت خانه های چوبی در حال افزایش است. بهره وری انرژی، محیط زندگی سالم، زمان ساخت کوتاه و قیمت مقرون‌به‌صرفه از عوامل مهمی هستند که بر محبوبیت خانه ها و ویلاهای چوبی می‌افزاید. چوب همچنین در صورت استفاده مناسب، قوی، بادوام، انعطاف‌پذیر و ضد آتش خواهد بود.
با انتخاب یک خانه چوبی از ما مزایای بسیاری خواهید داشت:

اول: خانه های چوبی سازگار با محیط‌زیست و برای زندگی سالم هستند

خانه های چوبی بسیار سالم هستند، مواد چوبی دارای توانایی منحصربه‌فرد برای “تنفس” و متعادل کردن آب و هوای داخلی هستند.

هوا از میان دانه های چوب عبور می‌کند، پاک و مرطوب می‌شود و دمای مطلوب را حفظ می‌کند؛ بنابراین، خانه همیشه یک هوای مطبوع و راحت را حفظ می‌کند که به ویژه برای بچه ها و افراد مبتلا به آلرژی های مختلف بسیار مهم است. خانه چوبی و ویروس کرونا را در این مقاله بیشتر بررسی کرده ایم.

مشخص شده است که رنگ گرم و طبیعی چوب به طور مثبت بر وضعیت روحی فرد تأثیر می‌گذارد، سیستم عصبی را تسکین می دهد و شرایط دوستانه ای را برای تفریح ایجاد می کند.

واضح است که یک خانه چوبی فقط یک ساختمان نیست، بلکه دنیایی خاص است که می توانید دوستان و خانواده را به آن دعوت کنید.

دوم – ساخت خانه و ویلای چوبی آسان و سریع است و تعمیر و نگهداری آن هزینه کمی دارد.

ساخت چوب سریع و کارآمد است. فرایندهای ساخت در تأسیسات تولید ما انجام می‌شود و فقط مونتاژ و نصب در محل انجام می‌شود. ساختمان های چوبی را می توان در تمام طول سال و در اکثر مناطق آب و هوایی ساخته شود. یک خانه چوبی تا 100 متر مربع را می توان سریع تحویل داد و تنها در سه ماه آماده نقل مکان به آن می شوید.

سوم: چوب یکی از بادوام ترین مصالح ساختمانی است

خانه های چوبی که مطابق با فناوری های مدرن ساخته شده و نگهداری شوند بسیار قابل اعتماد و بادوام هستند و می توانند قرن ها پابرجا باشند. خانه های 600 تا 700 ساله هنوز در کشورهای اسکاندیناوی و سیبری وجود دارد.

هیچ ماده ای نتوانسته است با ویژگی های منحصر به فرد چوب از جمله استحکام، دوام و سهولت استفاده، مقاومت حرارتی طبیعی و پایداری مطابقت داشته باشد. چوب همچنین از نظر جذب و مقاومت در برابر لرزش برجسته است. خانه های چوبی به عنوان سازه های بسیار پایدار و مستحکم برای مناطق زلزله زده نیز مناسب هستند.

سازه های چوبی با سطح مقطع عظیم مقاومت بسیار بالایی در برابر آتش نشان می دهند. هنگامی که در معرض آتش قرار می گیرد، سطح چوب سوخته می شود که از گسترش بیشتر آتش جلوگیری می کند.

چهارم: مقرون به صرفه

خانه های چوبی آسان و سریع ساخته می شود، در بهینه سازی مصرف انرژی کارآمد است و محیط طبیعی ما را حفظ می کند. استفاده از چوب به عنوان مصالح ساختمانی محیط زندگی سالم را برای ما و نسل های آینده تضمین می کند. این ترکیب به ما این امکان را می دهد که در زمان و هزینه صرفه جویی کنیم و در عین حال از یک فضای خوب و دنج لذت ببریم.

پنجم: چوب مهم‌ترین ماده طبیعی محافظ حرارتی است

یک هوای مطبوع و راحت در خانه های چوبی به روشی طبیعی باقی می‌ماند. به طور طبیعی در زمستان گرم و در تابستان خنک است. ویژگی لاگ برای جمع آوری رطوبت بیش از حد و بازگشت آن به حفظ دمای مطلوب اتاق کمک می‌کند.

دیوارهای چوبی ظرفیت ذخیره حرارت بالایی دارند. دیوارهای چوبی گرما را ذخیره می‌کنند و به تدریج آن را در سراسر خانه تابش می‌کنند؛ بنابراین، دمای سطح دیوار مشابه دمای اتاق است. این شرایط راحتی در داخل خانه را فراهم می‌کند.

ششم: الوار بزرگ‌ترین منبع تجدیدپذیر جهان و دوستدار محیط‌زیست است.

چوب در دسترس ترین مصالح ساختمانی است که از منابع تجدیدپذیر به دست می‌آید. فرایند مونتاژ خانه های چوبی پیش ساخته نیز به گونه ای طراحی شده است که حداقل تأثیری بر گیاهان و جانوران اطراف داشته باشد یا هیچ تأثیری نداشته باشد. تولید محصولات چوبی 10 برابر کمتر از تولید سایر مصالح ساختمانی انرژی مصرف می کند.

ما در خونه چوبی نسبت کیفیت و قیمت بسیار خوبی را برای خانه و ویلای چوبی خود ارائه می دهیم

برای شروع به نمونه طرح های پیشنهادی خونه چوبی را نگاه کنید و یا برای طرح های اختصاصی خود با مشاوران خونه چوبی تماس بگیرید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *