09109781249

شش مکان زیبای خانه چوبی

انسان ها در طبیعت احساس آرامش می کنند و از آن لذت می برند پس چه راهکاری بهتر از این که طبیعت را به خانه بیاوریم؟
استفاده از دکوراسیون چوبی و خانه چوبی یک از توصیه های ما برای زندگی راحت و آسوده است .چوب بسیار مقاوم است و تعمیر نگهداری آن بسیار ساده است .بنابراین تا صدها سال می توان از خانه چوبی بهره برداری کرد.


در این جا شش مکان اساسی خانه را برای شما آورده ایم تا بتوانید یک خانه ی چوبی زیبا و شگفت انگیز را برای خود تصویر سازی کنید:

1. تراس

یکی از مکان های زیبای خانه چوبی تراس آن است .تراس خانه چوبی می تواند در قسمت ورودی خانه و یا پشت ساختمان باشد. مقاله طراحی داخلی خانه چوبی را در اینجا مطالعه بفرمایید.

شما میتوانید با سلیقه خود این مکان زیبا را دیزلین کنید. استفاده از گل های طبیعی استند های چوبی می تواند گزینه مناسبی برای لذت بخش کردن این محیط باشد .تراس چوبی یک محیط شیک برای صرف صبحانه و عصرانه و مهمانی های کوچک باشد .

2. راه پله چوبی

راه پله از مکان های زیبایی است که در دکوراسیون خانه چوبی نقش به سزایی دارد .استفاده از راه پله چوبی گرد بسیار پرطرفدار است .در نظر گرفتن مکان مناسب برای راه پله ی نیز بسیار حاِظ اهمیت است .
راه پله ی چوبی هارمونی خوبی با دیوارها و کف ایجاد می کند هر چه جزییات بیشتری برای راه پله در نظر بگیرید خانه شما زیباتر می شود .
می توان از فضای زیر راه پله استفاده کرد تا فضا دلنشین شود .به عنوان مثال استفاده از صنایع دستی، کتابخانه چوبی و یا چند گلدان زیبا که کنتراست خوبی با رنگ چوب ایجاد می کند .، پیشنهاد های خوبی است .

3. نشیمن

یک نشیمن گرم برای دورهمی های خانوادگی و استراحت روزانه فضای خانه را فوق العاده می کند. چوب می تواند نقش فوق العاده ای در دکوراسیون نشیمن داشته باشد تلفیق دیوار چوبی و کفپوش چوبی با نور طبیعی نشیمن و چند گلدان ساده فضای خانه را گرم و صمیمی می کند تا افراد لذت بیشتری از کنار هم بودن ببرند و آرامش کافی داشته باشند .


برای دیزاین نشیمن خانه چوبی به گالری رجوع کنید .

4. اتاق کار چوبی

اگر به دنبال یک مکان آرام به دور از سروصدا برای پرداختن به کارهای خود و یا مطالعه هستید ما به شما دفتر کار چوبی را پیشنهاد می کنیم . استفاده از چوب تیره برای دفتر کار فضای آن را جدی تر می کند . طراحی چوبی به اتاق کار شما شخصیت می دهد . برای چیدمان دفتر کار چوبی خود باید به نور دقت کنید چون ممکن است موقع کار برای شما مزاحمت ایجاد کند. با داشتن دفتر کار چوبی حس مطلوبی هنگام کار کردن دارید و خسته نمی شوید .

5. آشپزخانه و غذاخوری

یک خانه چوبی زیبا و راحت باید آشپزخانه راحتی نیز داشته باشد .آشپزخانه یکی از ارکان خانه است که مرکز زندگی روزمره به خصوص برای خانم ها است. رنگ دیوارها و نحوه چیدمان وسایل اهمیت زیادی دارد. یک میز چوبی کوچک به همراه چند صندلی چوبی فضای خوبی برای صرف ناهار و یا صبحانه ایجاد می کند .شما می توانید از هر رنگی برای دیوار چوبی و کابینت چوبی خود استفاده کنید .

6. اتاق خواب

یک اتاق خواب رویایی و فوق العاده را با دکوراسیون چوبی تجربه کنید .فضایی راحت و آرامش بخش برای استراحت و خواب آرام با اتاق خواب چوبی یک انتخواب بی نظیر است . چوب به دلیل خواصی که دارد هوای مطلوبی در اتاق خواب شما ایجاد می کند بنابراین همیشه دمای اتاقتان مطلوب است .