09109781249

هزینه ساخت خانه چوبی چقدر است؟

مردم اغلب از ما می پرسند: “هزینه ساخت یک خانه چوبی چقدر است؟”

یک خانه چوبی جایی برای نوع خاصی از زندگی است که از جذابیت فوق العاده ای برخوردار است. خانه های چوبی مکانی هستند که در آن می توانید با خانواده، دوستان یا به تنهایی تعطیلات خود را سپری کنید یا در هر نقطه جغرافیایی برای بخشی از سال یا کل سال زندگی را بگذرانید.

زندگی در خانه چوبی سبکی از زندگی است که باید آن را تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

خوب، این کمی شبیه این است که بپرسید “هزینه ساخت یک ماشین چقدر است؟” قیمت یک ماشین می تواند از چند ده میلیون تا چند میلیارد متغیر باشد. خانه چوبی سیار را در مقاله دیگری بیشتر بشناسید.

مانند تویوتا برای مصارف کاربردی ساخته شده، یا مانند رولزرویس برای افرادی که خواستار تجمل هستند؟ خیلی چیزها روی قیمت خودرو تاثیر می گذارد. این موضوع در مورد قیمت خانه های چوبی نیز صدق می کند.یک خانه چوبی تقریباً همیشه یک خانه سفارشی است. براساس موقعیت و طرح مورد نظر کارفرما ساخته می شود.

طراحی یک خانه چوبی

نسبت به یک خانه معمولی به زمان بیشتری نیاز دارد. در طول فرآیند طراحی باید به سیستم های الکتریکی و تاسیسات توجه بیشتری شود و تیرها باید در اطراف پنجره ها (یا برعکس) در ساخت قاب چوبی یکپارچه شوند.

هر قاب چوبی باید با دقت انتخاب شود تا کار خود را به بهترین نحو انجام دهد. هم از نظر ساختاری و هم از نظر زیبایی. زمان و تلاش قابل توجهی صرف انتخاب و برش هر قاب چوبی می شود تا از محصول نهایی با کیفیت اطمینان حاصل شود.

خانه های چوبی کوچک

خیلی گران نیست و جایی است که کوچک و دنج است. جایی است که می توانید با خود خلوت کنید یا یک دوست خاص را برای یک آخر هفته به آرامش دعوت کنید. یکی از خانه های چوبی مورد علاقه به سبک خانه های ییلاقی است. این سازه شامل دو اتاق متوسط، یک فضای باز و یک حمام است.

خانه چوبی سایز متوسط

یک سازه مسکونی ارزان است. خانه چوبی مطابق با نیاز شما ساخته شده و قابل تغییر است. این خانه چوبی محبوب، مکانی برای اقامت خانواده و دوستان و دور هم جمع شدن است. سه اتاق و یک طبقه، یک سالن دارد.

دارای سقف بلند و فضای نشیمن باز قابل ملاحظه و بزرگی است. فضای نشیمن داخلی به پنج منطقه با یک اتاق نشیمن و آشپزخانه ترکیبی جدا شده است. اتاق خواب ها به اندازه کافی بزرگ هستند که تخت های کینگ را در خود جای دهند و یک حمام نیز وجود دارد.

اگر فضا دارید، می توانید از خانه چوبی محبوب در ملک مسکونی خود به عنوان مهمان خانه استفاده کنید. شاید دوست داشه باشید که یکی از اتاق خواب ها را به دفتر کار خانگی خود تبدیل کنید.

خانه چوبی زیبا و بزرگ

اگر می‌خواهید خانه‌ چوبی بزرگ و مجلل داشته باشید، گزینه‌های دو طبقه در دسترس هستند. تراس زیبایی در طبقه بالایی در نظر گرفته شده و دو مکان زیبا برای نشستن و استراحت در زیر نور خورشید به شما می دهد.

اتاق خواب ها در طبقه بالا در زیر شیروانی قرار دارند و طبقه پایین فضای نشیمن، آشپزخانه و حمام است. این خانه چوبی، مکانی عالی برای زندگی در تمام طول سال خواهد بود.

برای افرادی که خواهان خانه‌های چوبی دو طبقه هستند، ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای دارد. پنجره‌ها به اندازه‌ای بزرگ هستند که نور را به بهترین شکل وارد می‌کنند، اما آنقدر بزرگ نیستند که در تابستان آزاردهنده باشند و فضا را خیلی گرم کنند.

تراس بزرگ است و سایه زیادی برای فضای پایین خود ایجاد می کند. یک حمام در طبقه بالا و پایین، یک اتاق نشیمن و آشپزخانه در طبقه پایین و سه اتاق خواب در طبقه بالا خواهید داشت. برای زندگی ایده آل است. به شدت توصیه می شود.

هنگامی که به دنبال خرید یک خانه چوبی هستید، اجزاء مورد استفاده بسیار مهم هستند. به چوبی که در برابر کپک زدن و پوسیدگی مقاوم است، چوبی با تراکم بالاتر و سطح گره و شیره کمتر بستگی دارد.

نیاز به سقف مستحکم، بیش از همه در مناطق برفی که یخ می تواند باعث فروریختن سازه شود، حیاتی است. مطمئن شوید که یک سقف تقویت شده برای محافظت و ایمنی در نظر گرفته اید.بادبندهای وایندبرک برخی از قسمت های سازه چوبی را تقویت می کنند تا از باد و طوفان های شدید محافظت کنند.

پنجره ها و درهای دوجداره به حفظ خنکی داخل خانه چوبی در تابستان و سرمای بیرون در زمستان کمک می کنند. استفاده از قاب و لولای مناسب می تواند به استحکام ساختار شما بیافزاید. درب خانه چوبی باید از چوبی متراکم ساخته شود که به سختی شکسته شود.

قفل ها و لولاهای باکیفیت، می توانند مانع نفوذ از بیرون شوند و به شما این امکان را می دهند که زمانی که آنجا هستید یا در محلی دور دست هستید احساس امنیت کنید.در حالی که همیشه بودجه مورد توجه است، اینکه از مزایای خانه های چوبی غافل نشوید، مهم است.

شما در حال سرمایه گذاری روی یک خانه زیبا و سفارشی با کیفیتی برای یک عمر ماندگاری هستید و در طول زمان، تلخی کیفیت پایین بسیار بیشتر از شیرینی یک قیمت پایین باقی خواهد ماند.

هنگام خرید خانه چوبی همیشه نیازهای خود را در نظر بگیرید. آب و هوای منطقه را بدانید.

آیا آماده ساختن هستید؟ امروز با ما تماس بگیرید و مطمئن باشید به صرفه ترین هزینه ساخت یک خانه چوبی را به شما ارائه خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *