این شرکت در سال 1382 در حوزه تولید مصنوعات چوبی و فرآورده های آن تاسیس شد . در سال 1391 خط تولید چوب پلاست راه اندازی شد.با تکیه بر خداوند و تجربه چندین ساله در حوزه صنایع چوبی از سال 1393 خط تولید خانه ی چوبی آغاز به کار کرد .هم اکنون گروه خانه چوبی پیشرو در تولید الوارهای چندلایه و همینطور ساخت خانه ی چوبی است .

از حدود 50 سال پیش ساخت کلبه ی چوبی در ایران آغاز شد . مجموعه خانه چوبی نیز با هدف برداشتن گامی موثر در ساخت اصولی خانه های چوبی تشکیل شد . در آغاز کار تحقیقات گسترده ای بر روی نوع سیستم خانه ی چوبی و نحوه اتصالات آن و همینطور آیین نامه ی های طراحی موردنیاز صورت گرفت . طی چندین سفر به روسیه و بازدید از کارخانجات و خانه های چوبی ساخته شده و تعامل با سازندگان برتر خانه ی چوبی به پروفیل منحصر به فرد ی دست یافتیم که ویژگی های کاربردی دارد.در ادامه اقدام به بومی سازی این نوع الوار چوبی در ایران کردیم که به لطف خداوند متعال توانستیم آن را در کارخانه تولید کنیم.

اهداف مجموعه خونه چوبی

 

این مجموعه دارای افراد با انگیزه و متخصص است که هرکدام نقش خود را در پیشبرد اهداف مجموعه ایفا می کند .از جمله اهداف ما ایجاد محیط زندگی سالم و فرح بخش بر پایه تجربه و تکنولوزی است. چشم انداز پیش رو نشان می دهد که طولی نمی کشد که خانه ی چوبی جای خود را با خانه ی بنایی و بتنی یا فلزی عوض می کند همینطور که در گذشته اینچنین بود.

یکی از اهداف بلند مدت ما تجاری سازی خانه پیش ساخته و ارسال آن به کشورهای دیگر است که برای این مهم گام هایی برداشته است . ارسال خانه پیش ساخته به کشورهایی نظیر لبنان و قطر و آفریقا از این جمله است.

تیم خانه چوبی همواره در پی گسترش مجموعه خود است . ما از سازندگان و مهندسین دعوت می کنیم تا برای آشنایی بیشتر و فراهم کردن زمینه های همکاری با ما تماس بگیرند تا صمیمانه پذیرای ایشان باشیم .

تیم ما

 

مشاوران ما در ساخت خانه چوبی از اساتید برجسته دانشگاه های کشور هستند .در قسمت طراحی از مهندسین و معماران برتر ساختمان استفاده می شود . به لطف مهندسین برتر همواره بهترین راه حل را به مشتریان پیشنهاد می دهیم . ما برای اراِئه خدمات حرفه ای و مشتری مداری آماده هستیم . کارشناسان فروش خانه چوبی با تجربه بالا هستند و دارای تحصیلات آکادمیک در حوزه ی عمران ، معماری و صنایع چوب هستند .

ساخت خانه ی خود را به ما بسپارید تا صاحب خانه ی ایده آل شوید .تیم خانه چوبی همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را جلب کند .

همکاران ما با احترام آماده ی پاسخگویی به مشتریان عزیز هستند و همواره در تلاشند تا عملکرد خود را بهبود ببخشند.

کارخانه

مجموعه خانه چوبی سعی دارد از بهترین  و باکیفیت ترین چوب ها برای ساخت خانه چوبی استفاده کند . بخش عمده ی ساخت خانه پیش ساخته در کارخانه صورت می گیرد . داشتن تجهیزات به روز مطاق با استانداردهای اروپایی از مهم ترین شاخص های کیفی در تولید الوارهای خانه چوبی است.

  

مراحل تولید الوار خانه چوبی را در زیر ببینید

تولید در خانه چوبی

تولید

در کارخانه خشک می شوند . درختان کاج و صنوبر مناسب تولید الوار چند لایه خانه چوبی می باشد .

خشک کردن

چوب ها توسط دستگاه در کارخانه مورد بررسی قرار می گیرند تا عیب و نقص آن ها آشکار شود .محفظه خشک کن همزمان حدود1200مترمکعب چوب را خشک می کند .

چسباندن

الوارها توسط چسب های مخصوص به هم چسبانده می شوند .چسباندن چوب ها یکی از مهم ترین مراحل پردازش است .قطعات خانه چوبی تحت پرس بالا به طول حداکثر 6 متر تولید می شوند .ضخامت چسب حدود 0.3 میلی متر است .این چسب ها از جنس پلی اورتان هستند و در کشتی سازی از آنه ها استفاده می شود بنابراین بسیار محکم و مقاوم هستند .

پروفیل دهی و برش

در این مرحله پروفیل خانه چوبی تولید می شود سپس توسط دستگاه های ویژه مطابق با نقشه ی قبلی برش می خورد .ضخامت پروفیل خانه چوبی از 5 سانتی متر تا 9 سانتی متر متغیر است .در این مرحله سوراخ های لازم برای عبور سیم برق حفر می شود .

شرکا

ما در خانه چوبی صفر تا صد احداث خانه را انجام می دهیم به همین دلیل برای تجهیز خانه ،اجرای کف پوش ،سقف شیروانی ،شیرآلات ،عایق بندی، کابینت و …با شرکت های بزرگ حوزه ی ساختمان همکاری داریم .

ما همیشه به دنبال شرکای قابل اعتماد و متخصص هستیم .ما از سرمایه گزاران و همکاران و مهندسین برتر ساختمان دعوت می کنیم با ما تماس بگیرند تا از نزدیک افتخار آشنایی با ایشان را داشته باشیم .