09109781249

آیا برای خانه خود برنامه ریزی کرده اید؟

طراحی خانه چوبی

تجربه نشان داده است که طراحی یک مدل اولیه به شما کمک میکند تا قبل از احداث خانه به دقت خواسته ها و نیازهای خود را در نظر بگیرید .یک پروژه خانه چوبی شامل طراحی بیرونی طراحی داخلی است .معماران خانه چوبی در هر مرحله به شما کمک می کنند تا خانه خود را زیباتر کنید. خانه ای که برنامه ریزی جامعی داشته باشد از اتلاف وقت و انرژی و مشکلات احتمالی جلوگیری می کند .

تیم خانه چوبی مجموعه بزرگی از انواع طرح های داخلی و بیرونی برای شما تهیه کرده است که برای سلیقه های گوناگون مناسب است .

برای دیدن نمونه طرح های خانه چوبی کلیک کنید

برای دیدن گالری خانه چوبی کلیک کنید

طراحی خانه چوبی در سه گام انجام می شود:

پلان اولیه

انتخاب یکی از نمونه ها یا طراحی پلان اولیه که در آن نوع کاربری ،تعداد طبقات ، تعداد اتاق ها و سرویس های بهداشتی و جانمایی آن ها مشخص باشد .
تخمین قیمت
بعد از مشخص شدن متراژ و امکانات پروژه و نوع سازه قیمت خانه چوبی مشخص می شود که مشتری می تواند آن را با بودجه ی خود تنظیم کند
محساسبات فنی و طراحی نهایی
پس از تصویب طرح و عقد قرارداد پلان اولیه به بخش محاسبات فنی ارسال می شود تا در آن جا طراحی سه بعدی خانه و اتصالات و … انجام شود.

طراحی و بهره وری انرژی

با توجه به روند رو به افزایش مصرف انرژی در دنیا مهندسان همواره به دنبال راهکارهایی برای بهینه سازی مصرف انرژی در خلنه هستند .. هنگام طراحی پلان باید به جهت های اصلی ، محل بازشوها ، و موقعیت زمین دقت نمود .با در نظر گرفتن اصول مهندسی در ساخت می توان از اتلاف انرژی در خانه جلوگیری می شود .
چوب یک منبع طبیعی تجدید پذیر است. یک خانه چوبی با کیفیت دارای مصرف انرژی کمتری نسبت به خانه مشابه با دیگر مصالح است . خانه چوبی دمای محیط خانه را مطلوب نگه می دارد و درصد رطوبت هوا را تعدیل می کند .چوب به دلیل داشتن ضریب اتقال حرارت پایین از اتلاف گرما جلوگیری می کند .
خانه ی چوبی ، محیط زندگی سالم را برای شما فراهم می کند .
قابلیت ساخت خانه چوبی در هر فصل
خانه چوبی از نظر زیبایی شناختی منحصر به فرد است